27-29 січня і 3-5 лютого в приміщенні ДЮСШ з шахів і шашок будуть проходити півфінальні змагання чемпіонату Херсонської області з шахів серед чоловіків і ветеранів і фінальні змагання чемпіонату Херсонської області з шахів серед жінок. Реєстрація учасників 27 січня з 15-00 до 15-45. Початок змагань о 16-00.

 

Таблиця

півфінальних змагань чемпіонату Херсонської області з шахів

 серед чоловіків і ветеранів (1957 р.н. і старші) фінальних змагань чемпіонату

Херсонської області з шахів серед жінок у 2017 році

 

м.Херсон                                                                                           27-29.01.-03-05.02.2017р.

 

No.  PNo.  Name                                      Score WP    SB     PS    rat.  TPR  W-We

--------------------------------------------------------------------------------------------------

  1.    2  Кузнецов Валерий                   7.5  54.5  44.25  40.0  2321 2446  +1.43

        1  Шкуро Юрий                           7.5  51.0  38.75  40.0  2530 2432  -0.56

  3.    4  Французов Александр              7.0  49.0  36.75  38.0  2266 2309  +0.67

  4.    3  Филиповец Николай                    6.5  51.0  36.00  32.5  2285 2201  -0.59

        7  Цветаев Михаил                          6.5  48.0  32.50  32.0  2170 2207  +0.54

        8  Кумановский Евгений                  6.5  47.0  32.25  32.0  2162 2186  +0.34

  7.    5  Богданов Захар                          6.0  53.5  33.75  35.0  2213 2256  +0.59

        6  Сорока Кирилл                           6.0  50.0  37.00  32.0  2183 2318  +0.98

        9  Заборский Александр                  6.0  49.0  31.25  31.0  2107 2160  +0.52

       30  Нисинец Владимир                     6.0  48.0  30.00  28.5  1969 2124  +1.83

       11  Левко Николай                          6.0  45.5  29.00  29.5  2065 2059   -0.03

       14  Захаров Андрей                         6.0  42.5  28.25  29.0  2055 2077  +0.25

 13.   21  Литвиненко Виктор               5.5  49.5  25.75  30.5  2013 2122  +1.30

       28  Алиев Павел                             5.5  47.0  25.50  27.5  1974 2112  +1.61

       22  Дьяконов Евгений                  5.5  46.5  25.25  28.0  2008 2069  +0.67

       17  Ломоносова Юлия                 5.5  45.5  25.50  28.5  2029 2001  -0.27

       12  Радионов Иван                       5.5  45.0  26.50  28.5  2065 2035  -0.32

       33  Семенуха Никита                        5.5  44.5  24.50  28.5  1941 2106  +1.92

       24  Сальников Михаил                      5.5  44.0  22.00  29.5  2005 2089  +1.05

       53  Липский Даниил                         5.5  43.5  22.75  22.5  1846 2009  +1.78

       16  Заборский Павел                     5.5  43.0  23.50  28.5  2038 2015  -0.23

       25  Яковлев Андрей                          5.5  42.0  23.75  26.0  2004 1973  -0.32

       38  Вашина Антон                            5.5  42.0  26.75  26.0  1911 2112  +2.14

       13  Ворона Зиновий                      5.5  41.5  25.00  25.5  2061 2000  -0.68

       20  Миронов Виктор                         5.5  39.0  21.25  24.0  2014 1979  -0.37

 26.   42  Поляков Виктор 1                      5.0  51.0  26.75  31.5  1900 2147  +2.65

       39  Жернаков Владимир                    5.0  47.0  24.00  27.0  1908 2066  +1.79

       26  Панасенко Николай                     5.0  45.5  19.50  27.0  1997 2057  +0.65

       10  Башлыков Никита                       5.0  44.0  23.00  29.0  2095 2005  -1.09

       48  Терновой Глеб                           5.0  40.0  19.50  21.0  1882 1940  +0.67

       46  Дембровский Филип                   5.0  39.0  17.00  22.5  1887 2002  +1.32

       45  Брус Виталий                             5.0  38.0  16.00  21.0  1888 1942  +0.57

 33.   35  Момо Вильям                            4.5  48.0  21.50  28.5  1928 2046  +1.35

       15  Форощук Иван 1                         4.5  46.0  18.50  31.0  2055 2021   -0.40

       36  Рубцов Максим                           4.5  46.0  20.25  26.5  1923 2005  +0.97

       41  Пасхал Юрий 1                          4.5  45.5  18.75  24.5  1900 1981  +0.86

       29  Макаров Олег                            4.5  45.0  19.50  24.0  1971 1951  -0.26

       23  Соценко Станислав                     4.5  44.5  17.75  26.0  2008 1960  -0.58

       27  Бубнов Василий                         4.5  43.0  18.50  25.5  1986 1980   -0.06

       31  Гомон Николай                          4.5  42.5  19.50  22.0  1966 1966   +0.04

       54  Чирун Дмитрий                          4.5  42.0  16.75  24.0  1812 1963   +1.73

       78  Фончикова Вероника 2           4.5  41.5  18.00  23.0  1800 1942   +1.64

       18  Олиевский Виктор                      4.5  40.5  17.00  25.0  2017 1932    -1.11

       44  Васин Александр                        4.5  40.0  15.75  22.5  1899 1952   +0.55

       47  Григорчук Екатерина             4.5  39.5  14.75  21.5  1882 1907   +0.26

       51  Небескул Тимофей                    4.5  38.5  15.75  21.0  1864 1916   +0.61

       19  Ворона Владимир                     4.5  37.0  16.25  23.0  2014 1860   -1.82

 48.   40  Миронов Руслан                      4.0  42.0  17.00  22.0  1904 1902   -0.12

       60  Захарченко Захар 2                  4.0  41.5  17.00  22.0  1800 1898   +1.18

       50  Хиоара Артем                          4.0  37.5  14.00  16.0  1877 1794    -1.05

       72  Петров Никита ст. 2                 4.0  37.0  13.50  19.0  1800 1829   +0.38

       56  Бербега Максим 2                    4.0  36.5  11.75  18.0  1800 1771   -0.41

       79  Шевченко Артем 2                   4.0  36.5  18.00  19.0  1800 1902   +1.00

       68  Костенко Владимир 2               4.0  34.5  10.75  13.0  1800 1773   -0.36

       80  Антонов Владислав                  4.0  32.0  13.00  18.0  1742 1773   +0.27

 56.   58  Демьянов Владислав 2            3.5  37.5  11.25  18.5  1800 1829   +0.29

       62  Исаев Вейсал 2                        3.5  36.0   9.75  15.5  1800 1797   -0.10

       37  Иванов Данил                         3.5  35.0  11.25  15.5  1919 1790   -1.60

       69  Михайлец Полина 2                 3.5  35.0  10.25  15.5  1800 1769   -0.40

       49  Баклан Григорий                     3.5  33.5   7.75  18.5  1879 1786   -1.00

       74  Ранюк Вадим 2                       3.5  27.5   8.25  12.5  1800 1704    -1.02

       76  Стрельцов Александр 2            3.5  27.0   8.25  13.0  1800 1743   -0.72

 63.   52  Алиев Юрий                          3.0  38.5  12.75  18.0  1852 1794   -0.70

       64  Кизыма Павел 2                      3.0  36.0   7.25  13.0  1800 1660   -1.44

       71  Петров Никита мл. 2                3.0  36.0  11.00  14.5  1800 1741  -0.73

       65  Кобец Анастасия 2                   3.0  35.0   8.00  13.5  1800 1676  -1.26

       55  Батрак Данил 2                       3.0  33.5   8.00  13.0  1800 1697   -1.27

       57  Бубнов Александр 2                 3.0  32.0   9.75   9.0  1800 1744   -0.68

       70  Нашко Владислав 2                  3.0  32.0   8.25  10.0  1800 1770  -0.40

       63  Исаев Халил 2                          3.0  30.5   6.00  12.0  1800 1673  -1.29

 71.   32  Яновская Виолета                    2.5  47.5  22.00  19.5  1943 2024 +0.55

       59  Задорко Владимир 2                 2.5  34.5   7.25  11.5  1800 1679  -1.47

 73.   34  Гудовский Кирилл                   2.0  41.0  16.50  17.0  1933 1876  -0.39

       77  Трефелев Сергей 2                   2.0  33.5   9.25  11.0  1800 1717   -0.66

       61  Ильин Илья 2                           2.0  30.0   6.00   7.0  1800 1687   -1.09

       75  Спичак Мария 2                       2.0  30.0   6.25  11.0  1800 1620   -1.86

       67  Ковтушенко Алексей 2              2.0  26.5   2.75   6.0  1800 1521   -2.54

 78.   43  Продан Игорь 1                      1.0  40.0  11.25   8.0  1900 1816   -0.55

       66  Коваленко Кирилл 2                1.0  33.5   1.00   3.0  1800 1136    -2.86

       73  Попков Владимир 2                 1.0  27.0   4.00   4.0  1800 1096    -2.29

 

                                                            Протокол №9 Початок туру о 10.00                            
півфінальних змагань чемпіонату Херсонської області з шахів Тур: 9
             серед чоловіків і ветеранів (1957 р.н. і старші) 
і фінальних змагань чемпіонату Херсонської області з шахів серед жінок 
                                                у 2017 році
м.Херсон         5 лютого 2017 р.
               
Білі Прізвище, ім'я Очки Чорні Прізвище, ім'я Очки  
  Номер     Номер      
1 2 Кузнецов Валерий 7 4 Французов Александр 6,5  
2 9 Заборский Александр 6 1 Шкуро Юрий 6,5  
3 5 Богданов Захар 6 7 Цветаев Михаил 5,5  
4 3 Филиповец Николай 5,5 16 Заборский Павел 5,5  
5 24 Сальников Михаил 5,5 8 Кумановский Евгений 5,5  
6 6 Сорока Кирилл 5 21 Литвиненко Виктор 5,5  
7 42 Поляков Виктор 1 5 30 Нисинец Владимир 5  
8 14 Захаров Андрей 5 10 Башлыков Никита 5  
9 33 Семенуха Никита 5 20 Миронов Виктор 5  
10 11 Левко Николай 5 39 Жернаков Владимир 5  
11 13 Ворона Зиновий 4,5 35 Момо Вильям 4,5  
12 15 Форощук Иван 1 4,5 28 Алиев Павел 4,5  
13 36 Рубцов Максим 4,5 22 Дьяконов Евгений 4,5  
14 41 Пасхал Юрий 1 4,5 12 Радионов Иван 4,5  
15 17 Ломоносова Юлия 4,5 44 Васин Александр 4,5  
16 23 Соценко Станислав 4,5 38 Вашина Антон 4,5  
17 27 Бубнов Василий 4,5 53 Липский Даниил 4,5  
18 25 Яковлев Андрей 4,5 54 Чирун Дмитрий 4,5  
19 26 Панасенко Николай 4 56 Бербега Максим 2 4  
20 79 Шевченко Артем 2 4 48 Терновой Глеб 4  
21 45 Брус Виталий 4 60 Захарченко Захар 2 4  
22 78 Фончикова Вероника 2 4 47 Григорчук Екатерина 4  
23 19 Ворона Владимир 4 51 Небескул Тимофей 4  
24 72 Петров Никита ст. 2 4 46 Дембровский Филип 4  
25 29 Макаров Олег 3,5 74 Ранюк Вадим 2 3,5  
26 37 Иванов Данил 3,5 18 Олиевский Виктор 3,5  
27 58 Демьянов Владислав 2 3,5 31 Гомон Николай 3,5  
28 40 Миронов Руслан 3 49 Баклан Григорий 3,5  
29 68 Костенко Владимир 2 3 52 Алиев Юрий 3  
30 65 Кобец Анастасия 2 3 50 Хиоара Артем 3  
31 62 Исаев Вейсал 2 3 76 Стрельцов Александр 2 3  
32 80 Антонов Владислав 3 55 Батрак Данил 2 3  
33 57 Бубнов Александр 2 2,5 69 Михайлец Полина 2 3  
34 63 Исаев Халил 2 2,5 71 Петров Никита мл. 2 2,5  
35 70 Нашко Владислав 2 2,5 59 Задорко Владимир 2 2  
36 64 Кизыма Павел 2 2 75 Спичак Мария 2 2  
37 61 Ильин Илья 2 1 66 Коваленко Кирилл 2 1  
               
0 67 Ковтушенко Алексей 2 1     bye  
0 32 Яновская Виолета 2,5     0 forf.  
0 34 Гудовский Кирилл 2     0 forf.  
0 43 Продан Игорь 1 1     0 forf.  
0 73 Попков Владимир 2 1     0 forf.  
0 77 Трефелев Сергей 2 2     0 forf.  
               
  Головний суддя змагань     О.В.Хорошавіна    
               
  Головний секретар     М.С.Кравченко    
Joomla templates by a4joomla